Destek ve Bakım Hizmetleri

Kurumların IT sistemlerinin sürekli olarak aktif olması, hızlı, güvenli ve düzgün bir şekilde çalışması ve iş akışının süreç ve işleyişin kesintisiz aksamadan işleyişi için birçok gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır.

Bu nedenle firmalar ayırdıkları bütçeler ile bilgi işlem departmanlarına çeşitli yatırımlar yapmaktadır. Bilişim sistemleri ve altyapınız içerisinde bulunan tüm donanım, yazılım, bilişim ile ilgili servis ve hizmetler ile ilgili proje ve satın alma aşamalarında kurumunuzun ihtiyacına göre alınacak ürün veya hizmeti en uygun fiyatla temin etmeniz için karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Firmanızın günden güne büyüten bilişim sistem/altyapı kurulum, bakım, yönetim ve destek gibi farklı konulardaki iş yükünü bizim firmamız gibi dış kaynaklara yaptırmanız mümkün olduğu gibi, mevcut bilgi işlem ekibinize destek olmak amacıyla da profesyonel teknik destek hizmetlerimize başvurabilirsiniz. konusunda uzman ve tecrübeli profesyonel arkadaşlarımızdan alacağınız hizmet, hem maliyetlerinizi düşürür hemde IT departmanındaki kaliteyi ve verimliliği arttırmanıza faydası olur.

Ayrıca, bu hizmet kapsamında bilgi işlem sistem ve altyapınız ile ilgili oluşan veya oluşabilecek donanımsal veya yazılımsal problemlerin önceden tespit edilmesi veya sorun çıktıktan sonra çözülmesi için gerekli çalışmaların tamamını kapsamaktadır.

Verdiğimiz hizmet ve yapılan her iş ile ilgili faaliyet raporlarımızı yöneticiler ile paylaşarak kontrol edilebilir, esnek ve yüksek kalitede çalışarak kurumunuzda fark yaratıyoruz.