Nebim V3 – Nebim Winner

Neden Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı Tercih Etmelisiniz?

Şirketlerin üretimden başlayıp satış sonrasına kadar uzanan döngüde yaşadıkları tüm süreçleri dijital olarak yönetebileceği birbiri ile entegre olan modüllere yani komple bir sisteme ihtiyaçları vardır. Bu işleri hızlı, pratik ve doğru olarak yönetebilmeleri ise iyi bir ERP yazılımı ile mümkündür.

Kısaca bu şekilde yürüyen süreçleri;  Üretim -> Ürün tedariği -> Stok yönetimi -> Depo yönetimi -> Sipariş -> Toptan Satış – > Perakende Mağazacılık -> Satış sonrası destek -> Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) -> Raporlama …. yönetmeyi sağlayan Nebim yazılıma ait Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programlarını tercih etmelisiniz.

Mevcutta kullandığınız Nebim V3 veya Nebim Winner yazılımınız var ise bu yazılımlar için Versiyon Güncelleme ve Destek hizmeti olarak sunulan Nebim Extra bakım ve destek anlaşması sağlıyoruz. Bu sayede lisanslı Nebim V3 yazılımının en güncel versiyonunu kullanarak istekleriniz ve sorularınıza Internet üzerinden ya da firmanızda yerinde destek sağlayacak şekilde yardımcı oluyoruz.

Size sağlayabileceğimiz hizmet ve faydalardan bazıları:

  • Sektörel bilgi birikimimiz ve yılların verdiği tecrübe sayesinde yüksek verimlilik
  • Entegre iş süreçlerinin hızlı ve doğru olarak oluşturulması
  • Hızlı uyarlama kolay kullanım, operasyonlarda verimlilik
  • E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-İrsaliye, E-Mutabakat çözümleri

Nebim Yazılım V3 ürün ve entegre çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak veya Nebim Extra destek hizmetlerini anlatmamız için ziyaretinize gelmemizi ister misiniz?