E-Ticaret Web Sitesi

1995 yılı sonrasında internet kullanımının başlaması ve sonrasında yoğunlaşması ile birlikte Elektronik Ticaret de hayatımıza girmiş oldu. Dünyada ve Türkiye’de birçok firma ürün ve hizmetlerin reklam-tanıtım, satış ve pazarlama, dağıtım ve ödeme işlemlerini eticaret siteleri üzerinden yapıyor. E-ticaret pazarı her geçen hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Markasını ve ürünlerini internet pazarına taşımak isteyen şahıs veya kurumlar kendi e-ticaret sistemlerini kurarak internet üzerinden bir an önce satış yapmak istiyor. E-ticaret sitesi kurmak günümüzde artık neredeyse zorunlu hale geldi diyebiliriz.

E-ticaret sitenizi yoksa veya mevcut sitenizin performansından memnun değilseniz, işletme güçlükleri ve çeşitli sıkıntılar yaşıyor ve bu nedenle güncellemek veya mevcut yapıyı değiştirmeyi düşünüyorsanız. Bu konulardaki 10 yılı aşkın tecrübemizden faydalanmak ister misiniz.

  • E-ticaret sitesi nasıl kurulur? Süreçleri nelerdir?
  • E-ticaret altyapı paketlerini seçerken nelere dikkat edilmeli?
  • İnternette satacağınız ürünlere nasıl karar veriyorsunuz?
  • Online ödeme, sanal pos sistemleri tercihini nasıl yapacaksınız?
  • Kargo, depo, stok, muhasebe, entegrasyon yönetimi yapıyor musunuz?
  • Müşteri kitlenizi ve cirolarınızı nasıl arttırabilirsiniz?
  • Dijital pazarlama çalışmaları konusunda neler yapıyorsunuz?

Online alışveriş mağazalarının en büyük avantajı yılın 7 gün 24 saati hizmet verebiliyor olması. Eğer eticaret sitenizin yazılımı ve teknik alt yapısı sağlam ise ve düzenli olarak bakım ve güncellemesi yapılıyorsa online mağazanız sürekli ve kesintisiz olarak çalışacaktır.

E-ticaret dünyasında karşılaşabileceğiniz tüm konularda size destek olmak ve doğru bir şekilde yönlendirmek için yanınızdayım. Bu konuda bilmeniz gereken tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya hazırım.