WEB Sitesi Tasarım ve Uygulama

Firmanızın kurumsal kimliğine uygun sizi internet üzerinde ve sosyal mecralarda temsil edecek benzersiz web siteleri tasarlıyoruz. İster kurumsal ister bireysel olun hızlı ve güvenli bir altyapı ile internet kullanıcıları ile etkileşime geçmeye hazır mısınız.

Web sitesinin içeriğinin belirlenmesi, görsel ve yazıların hazırlanması konularında sizlerle birlikte çalışıp içerik ve materyallerin üretimine yardımcı olduktan sonra sitenin yapım, geliştirme ve test süreçlerini tamamlayıp sizlere kusursuz bir web sitesi sağlıyoruz. Mobil ve responsive tasarımlar ile Android ve IOS dünyası ile hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşatıyoruz.

WEB Uygulamaları:

İşletmelerin kağıt üzerinde veya manuel olarak yürüyen süreçleri çeşitli maliyetlere neden olmaktadır. Bu süreçlerin dijital ortamlara taşınması, operasyonların yazılım ve donanımlar üzerinde işlemesi mevcut maliyetleri en aza indirmek, zamanı kısaltmak ve verimliliği artırmak için yardımcı olur. Şirketinizin ticari faaliyet süreçlerini inceleyip sonrasında Web yazılım geliştirme konusunda çeşitli çözümler sunuyoruz.

Web uygulama geliştirmesi yapan uzmanlarımız kendi alanlarında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik web uygulamasını geliştirme konusunda hızlı ve kaliteli hizmet verir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, son teknolojiyi kullanan en iyi iş uygulamalarını üreterek, işinize yardımcı olacak komple bir paket çözüm sağlar.

Web uygulama geliştirme çözümlerimizden bazıları:

  • Web Uygulamaları
  • Mobil uygulamaları ( Android, IOS )
  • Microsoft Asp.Net uygulamaları
  • PHP Linux uygulamaları
  • Kullanıcı Arayüz Tasarımı
  • Kurumsal Uygulamalar
Sunduğumuz çözümler harici size özel web uygulama gereksinimleri üzerine çalışarak bazı karmaşık süreçler için de butik çözümler yaratmaktayız.

Web siteniz yoksa, mevcut sitenizi güncellemek veya web uygulamasına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.